Міжнародна місія Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами ENEMO закликала переможців першого туру виборів президента України Володимира Зеленського та Петра Порошенка до дебатів.

Як наголосив експерт місії ENEMO з питань виборів П'єр Петьє, дебати між кандидатами в президенти, які вийшли до другого туру, надзвичайно важливі для передвиборчої кампанії, повідомляє Deutsche Welle.

«Важливість дебатів складно переоцінити, незважаючи на їх відсутність перед першим туром, кампанія все-таки була конкурентною. Ми закликаємо і наголошуємо, що дебати перед другим туром надзвичайно важливі для передвиборчої кампанії», — сказав він.

Раніше ENEMO назвала перший тур президентських виборів прозорим та проведеним згідно з міжнародними стандартами.

Раніше Порошенко заявив про необхідність дебатів у другому турі виборів президента. Зеленський заявив, що готовий до них.

Суспільний мовник запросив обох кандидатів на телевізійні дебати.

Перед виборами 31 березня Порошенко і Зеленський не прийшли на дебати, а Тимошенко прийшла та майже відразу пішла.

Центральна виборча комісія вже опрацювала понад 99% протоколів голосування на виборах президента України. Більшість голосів отримує Володимир Зеленський, розрив між чинним президентом Петром Порошенком та Юлією Тимошенко — близько 2,5%.

Явка на виборах президента по країні 64%: найактивніше голосувала Львівщина.

Поділитись: