Апеляційний суд розглянув скарги прокуратури та адвокатів Владислава Мангера і залишив їх без задоволення. Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Прокурори просили скасувати можливість внесення застави для Мангера. Адвокати наполягали на скасуванні арешту, наголошуючи на тому, що підозра «необгрунтована» і ґрунтується лише на свідченнях двох підозрюваних Сергія Торбіна й Ігора Павловського, а також листі генерала СБУ Данила Доценка

Прокуратура наголошувала на ризиках втечі підозрюваного, впливу на свідків та знищення речових доказів.

Як повідомлялося біля суду влаштували акцію на підтримку Мангера: її учасники не знали, у чому його звинувачують.

Раніше суд не продовжив обов'язки щодо застави Мангеру. Це означає, що Мангер зобов'язаний з'являтися до слідчого за викликом, проте з нього знімуть браслет і він зможе пересуватися за межами Херсона. Крім того йому повернуть закордонний паспорт. Прокурори заявили, що подаватимуть нове клопотання.

Раніше Мангер заявив, що на ньому електронний браслет і він нікуди не тікатиме.

1 березня апеляційний суд не розглянув скарги прокурорів та захисників Мангера, перенісши засідання на 4 березня — час, коли запобіжний захід для підозрюваного вже сплине. Прокурори заявили, що тікати — не в інтересах Мангера, захисники підозрюваного — що їхній підзахисний прибуде у суд 4-го березня.

Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк. Раніше бюро Херсонської обласної організації «Батьківщини» виключило з партії Мангера, а також рекомендувало йому піти з посади.

15 лютого суд вирішив взяти Мангера під варту на 17 днів із правом внесення застави. В той же день очільник Херсонської облради вийшов із СІЗО під заставу, а 18 лютого він вийшов на роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто такий Владислав Мангер, і чому його підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк

28 січня батько Катерини Гандзюк, виступаючи на засіданні комісії щодо її вбивства, згадав прізвище Мангера. Він назвав «Батьківщину» та «Блок Петра Порошенка» «партіями вбивць» його доньки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замовив Катю Гандзюк?

Херсонську активістку, а також радницю міського голови Катерину Гандзюк 31 липня облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні. Активісти та знайомі повідомили, що вона померла від розриву тромбу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

Поділитись: