Херсонський міський не братиме біологічні зразки у головного редактора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, оскільки сторона обвинувачення заявила, що не потребує такої експертизи.

Херсонський міський не братиме біологічні зразки у головного редактора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, оскільки сторона обвинувачення заявила, що не потребує такої експертизи.

Про це Громадському повідомила прес-секретарка прокуратури Автономної республіки Крим Тетяна Тихончик.

«Сторона захисту звернулася про відвід судді через відібрання біологічних зразків, але сторона обвинувачення все одно б відкликала (клопотання про проведення експертизи і відібрання біологічних зразків — ред., незалежно від того, відбувся би відвід чи ні», — повідомила Тихончик.

Таким чином, слідчий суддя Дмитро Гонтар відмовив у задоволенні клопотання щодо відводу слідчої судді Галини Радченко, яка здійснює розгляд клопотання слідчого про відібрання біологічних зразків у підозрюваного в держзраді Вишинського.

У п'ятницю, 15 червня, Херсонський міський суд дав дозвіл слідству взяти для експертизи біологічні зразки у головного редактора агентства «РИА Новости Украина».

Раніше повідомлялось, що у Вишинського знайшли договір з російським пропагандистським ЗМІ.

Кирила Вишинського затримали у Києві вранці 15 травня після обшуків в офісі «РИА Новости», а згодом доправили у Херсон на засідання суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Російський паспорт і медаль «За повернення Криму»: що відомо про затриманого головреда «РИА Новости».

17 травня 2018 року головреда «РИА Новости Украина» Вишинського взяли під варту на два місяці без права внесення застави. 

Москва вимагає звільнити Вишинського.

1 червня головред «РИА Новости Украина» заявив про відмову від українського громадянства. 

Путін зі свого боку назвав «безпрецедентною» ситуацію із затриманням Вишинського.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile