Прокурор просить обрати для Юрія Россошанського запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Прокурори просять суд взяти Юрія Россошанського під варту без права звільнення під заставу. Сторона обвинувачення вважає, що підозрюваний може впливати на свідків та перешкоджати проведенню кримінального провадження.

Про це повідомляє кореспондент Громадського з зали суду. 

«Є обґрунтовані докази вважати, що підозрюваний намагався знищити докази його причетності до вчинення злочину. Також слід враховувати той факт, що підозрюваний проживає у будівлі, яка розташована поблизу будівлі, де проживала загибла», – сказав прокурор.

Засідання суду щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві Ноздровської Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Сам Россошанський погодився з обґрунтуванням підозри, але провину у вчиненні злочину не визнав. 

«Я проти того, аби мене брали під варту. З підозрою я згоден, але з триманням під вартою — ні», — сказав Россошанський під час засідання.

Юрій Россошанський у залі суду Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Адвокат родини загиблої Ноздровської запитав у Россошанського: «чому ви погоджуєтеся з підозрою?»

Росошанський відповів: «Я цьому адвокату нічого відповідати не буду, бо цей адвокат попив крові з мого сина».

Юрій Россошанський — батько Дмитра Россошанського, винуватця ДТП, унаслідок якої загинула сестра Ірини Ноздровської. Юристка особисто вела справу у суді щодо загибелі сестри і домоглася скасування звільнення Дмитра Россошанського. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська. 1 січня під Києвом у річці знайшли її тіло  Поліція заявила, що це умисне вбивство.

8 січня поліція затримала підозрюваного в убивстві юристки Ірини Ноздровської. Згодом стало відомо, що це батько Россошанського. За словами його дружини, він залишив записки, де заявляє про готовність узяти провину на себе, щоб не чіпали сім'ю.

9 січня на Київщині відбувся похорон Ноздровської.

Поділитись: