Політтехнолог Володимир Петров, якого підозрюють в організації секс-скандалу за участі чоловіка першої заступниці голови Державного бюро розслідувань Ольги Варченко Олександра, не визнає провину за жодним пунктом обвинувачення та збирається оскаржувати свій домашній арешт. Про це Громадському повідомив адвокат Петрова Кім Веремийчук.

«Ми не згодні з обраним запобіжним заходом, бо цілодобовий домашній арешт обмежує його право на професію. Він веде ефіри, веде передачі», — сказав захисник.

Крім того, на думку адвоката, в аргументації сторони обвинувачення є «серйозні розбіжності», зокрема щодо статті 163 (порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв'язку або через комп'ютер) Кримінального кодексу.

«Сторона обвинувачення прямо вказує, що Володимир нікого не прослуховував. На думку сторони обвинувачення, він можливо отримував інформацію про факти з’єднання (телефонного — ред.), про час з’єднання», — розповів Веремийчук.

Як пояснив адвокат, покарання за цією статтею передбачене лише за розкриття змісту розмови.

Водночас він не зміг відповісти на запитання, чому суд відправив його клієнта під домашній арешт, а іншого фігуранта справи — блогера Олександра Барабошка — під варту, бо поки немає повного тексту рішення суду. Веремийчук припустив, що це сталося через те, що у Петрова на утриманні є неповнолітня дочка.

Нагадаємо, 30 листопада суд відправив під варту блогера Олександра Барабошка, але відпустив під домашній арешт політтехнолога Володимира Петрова.

9 листопада військова прокуратура затримала в Києві Петрова. Вдома у нього, а такожу у блогерів Барабошка та Василя Крутчака пройшли обшуки.

Нагадаємо, що 7 листопада, Наталія Бурейко, яка назвала себе студенткою, повідомила у Facebook про погрози та домагання з боку нібито заступника голови департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександра Варченка. Чоловік нібито погрожував їй у соцмережі Tinder. Сам Варченко заявив, що це «провокація». Дружиною Варченка є перша заступниця голови Державного бюро розслідувань Ольга Варченко. У коментарі Громадському Варченко заявила, що перепсика з погрозами від її чоловіка — «фейк» і провокація проти неї самої. На її думку, ця ситуація пов’язана із її професійною діяльністю. Більше того, Ольга Варченко заявила, що «знає, кому це вигідно».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ (Не)вигадана історія: що сталося між імовірно студенткою КПІ та ймовірно силовиком Варченком

Поділитись: