Екс-депутата Миколу Мартиненка затримали у справі про розкрадання $17 мільйонів 20 квітня 2017 року. Його підозрюють у заволодінні майном держпідприємств Енергоатом та СхідГЗК.

Апеляційний суд міста Києва призначив новий судовий розгляд обвинувального акту у справі колишнього народного депутата України Миколи Мартиненка. 

Про це повідомляє прес-служба суду. 

«Ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 21 червня 2018 року, в частині повернення прокурору обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні — скасовано та призначено новий розгляд у суді першої інстанції», — ідеться у повідомленні.

Мартиненка підозрюють у заволодінні майном держпідприємств Енергоатом та СхідГЗК. Фігурантами цієї справи також є Валерій Васильков, Руслан Журило, Сергій Перелома, Олександр Морокін та Володимио Богданець.

Мартиненку та Василькову інкримінують заволодіння коштами ДП «НАЕК «Енергоатом» при укладенні та виконанні контрактів постачання обладнання для вказаного підприємства від чеської компанії SKODA JS та укладенні і виконанні контракту між SKODA JS і компанією BRADCREST INVESTMENTS SA, на загальну суму 6 400 777 євро.

Окрім того, Мартиненко, Перелома, Журило, Сорокін та Богданець обвинувачуються у заволодінні коштами державного підприємства СхідГЗК в розмірі 17,28 мільйони доларів США.

20 квітня 2017 року екс-депутата Миколу Мартиненка затримали у справі про розкрадання $17 мільйонів. 22 квітня суд відмовився заарештувати Мартиненка і віддав його на поруки депутатам та міністрам.

21 травня Мартиненку вручили обвинувальний акт. 22 травня справу екс-депутата Мартиненка передали до суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мартиненко користувався ботами для викривлення суспільної думки — САП. 

У липні 2017 суд Швейцарії дозволив передати Україні всю інформацію про банківські рахунки панамської фірми Мартиненка

У серпні Мартиненку дозволили залишати Київську область, а грудні йому дозволили виїжджати за кордон.

25 жовтня стало відомо, що Мартиненку повідомили про підозру у заволодінні майном Енергоатома.

Поділитись: