Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження в адміністративній справі за позовом підприємця з Одещини, який просив визнати протиправними встановлені урядом до 24 квітня обмеження щодо роботи закладів харчування та розважальних центрів.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Йдеться про постанову уряду №211 від 11 березня, яка передбачає заборону суб’єктам господарювання до 24 квітня приймати відвідувачів у закладах харчування, торговельно-розважальних центрах, інших закладах розважальної діяльності, а також фітнес-центрах, закладах культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

Суд розгляне справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання на 11 травня 2020 року.

Нагадаємо, 3 квітня повідомлялося, що підприємець з Одеської області просить ОАСК визнати протиправними встановлені урядом обмеження щодо роботи закладів харчування та розважальних центрів до 24 квітня.

12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: