Підприємець з Одеської області просить Окружний адміністративний суд Києва визнати протиправними встановлені Кабінетом міністрів обмеження щодо роботи закладів харчування та розважальних центрів до 24 квітня 2020 року.

Про це повідомляє пресслужба суду.

«До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов підприємця з Одещини до Кабінету Міністрів України. Позивач просить визнати протиправними встановлені урядом до 24 квітня 2020 року обмеження щодо роботи закладів харчування та розважальних центрів», - ідеться в повідомленні.

Йдеться про постанову уряду №211 від 11 березня, яка передбачає заборону суб’єктам господарювання до 24 квітня приймати відвідувачів у закладах харчування, торговельно-розважальних центрах, інших закладах розважальної діяльності, а також фітнес-центрах, закладах культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

Позивач вважає, що цією постановою уряд порушив «конституційне право особи на здійснення підприємницької діяльності».

Наразі вирішують питання про відкриття провадження в цій адміністративній справі.

Нагадаємо, 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу. А з 17 березня Україна закрила пасажирське авіасполучення.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: