УКРАЇНА

Справу про розпалювання ворожнечі через погроми на «Лісовій» не порушували, у слідства немає даних — поліція

30 травня, 2018 21:37
УКРАЇНА/Справу про розпалювання ворожнечі через погроми на «Лісовій» не порушували, у слідства немає даних — поліція
Зберегти
Вигляд
Правоохоронці не порушували справи щодо порушення прав громадян через їх національну належність після погромів кіосків на станції «Лісовій» у Києві, бо у слідства немає даних про це такі порушення.

Правоохоронці не порушували справи щодо порушення прав громадян через їх національну належність після погромів кіосків на станції «Лісовій» у Києві, бо у слідства немає даних про це такі порушення.

Про це у програмі «Нині вже» на Громадському повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

«Порушено 2 статті — хуліганство 296 і тілесні ушкодження працівнику поліції 345. Але по другій ще підозри не оголошені, ми аналізуємо відео, збираються докази. Стаття щодо розпалювання міжнаціональної ворожнечі не порушувалась, поки що у слідства немає таких даних. Наразі залишається лише дві статті», — заявив Крищенко.

Він нагадав, що суд обрав нападнику на пенсіонера запобіжний захід — цілодобовий домашній арешт.

У вівторок суд відпустив на поруки депутата Білецького затриманого екс-бійця «Азову» Павла Морозова. Також суд відпустив ще двох затриманих після погромів.

Нагадаємо, у Києві на станції метро Лісова власник кіоску під час конфлікту вдарив в обличчя військового пенсіонера і зламав йому ніс.  Згодом поліція Києва затримала чоловіка, який побив пенсіонера, його підозрюють у хуліганстві.

Відео побиття чоловіка у Facebook виклала дочка потерпілого. Вона ж і описала у соцмережі увесь конфлікт, що стався. 

На наступний день після інциденту представники праворадикальних організацій погромили кіоски, працівник одного з яких побив пенсіонера.

Директор «Базару на Лісовій» Артем Антонов повідомив Громадському, що одразу розірвав договір із арендарем Михаїлом, який торгував у кіоску, працівник якого вдарив пенсіонера.

Пов`язані новини