Справу щодо заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака мають найближчим часом виокремити в окреме провадження.

Про це Громадському повідомило джерело у Генпрокуратурі.

Досі провадження стосовно Гримчака є частиною справи нападу на депутатку Тетяну Чорновол під час подій Революції Гідності. Як відомо, під час розслідування нападу на Чорновол правоохоронці дізналися, що підозрюваний у нападі причетний до іншого злочину, пов’язаного з незаконною видачею КМДА дозволів на будівництво. У цьому епізоді з дозволами й відкрили провадження стосовно Гримчака. Однак невдовзі прокурори з’ясували, що він не має стосунку до цієї справи, тому провадження щодо нього виведуть в окреме.

16 серпня суд у Чернігові вирішив взяти під варту заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака на 2 місяці (60 діб) під заставу в 6 млн гривень. Однак в ухвалі переплутали по батькові Гримчака, назвавши його Юрієм Михайловичем, а не Миколайовичем. Крім того, в ухвалі помилково зазначили захисника Гримчака. Адвокатом вказали Дмитра Мельника, а не Тетяну Матяш.

17 серпня суд вирішив виправити ухвалу з помилками, але помилився знову, назвавши адвокатку Мятяш, а не Матяш.

Нагадаємо:

Юрій Гримчак — народний депутат України 6-го скликання. Від створення Міністерства тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб був радником, а згодом і заступником міністра з тимчасово окупованих територій.

Поділитись: