Офіс генпрокурора доручив розслідувати справи замаху на родину депутата Київської облради В’ячеслава Соболєва, в результаті якого загинув його трирічний син, Головному слідчому управлінню Нацполіції. 

Про це йдеться на сайті ОГПУ.

Також за дорученням Офісу змінено групу прокурорів — надалі процесуальне керівництво у справі здійснюватиме Офіс генпрокурора замість прокуратури Києва.

Раніше в інтерв’ю hromadske В’ячеслав Соболєв заявив, що звернувся до генпрокурора з проханням передати справу вбивства його сина до ГСУ Нацполіції, але більше двох тижнів не міг отримати відповіді.

Нагадаємо, 1 грудня в центрі Києва стріляли в автомобіль Range Rover, в якому перебував депутат Київської облради В’ячеслав Соболєв зі своїми рідними. Куля влучила у його трирічного сина, він загинув. 

Поліція встановила, що стріляли із вікна квартири, та затримала двох підозрюваних виконавців злочину, суд взяв їх під варту на два місяці без можливості внесення застави.

Згодом поліція оголосила про підозру ймовірному організатору замаху, росіянину Юсупу Абуєву, який тривалий час мешкав в Україні, був членом націоналістичної організації «Традиція та порядок», їздив на схід у роту «Ведмеді». Наразі чоловік у розшуку за іншою справою — вимагання грошей та створення ОЗГ.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile