Політика

США очікують на звільнення політв'язнів РФ у Криму

25 жовтня, 2017 20:36
Політика/США очікують на звільнення політв'язнів РФ у Криму
Зберегти
Вигляд
Сполучені Штати Америки після звільнення Ільмі Умерова та Ахтема Чийгоза розраховують на звільнення інших утримуваних Росією українських політв'язнів.

Сполучені Штати Америки після звільнення Ільмі Умерова та Ахтема Чийгоза розраховують на звільнення інших утримуваних Росією українських політв'язнів.

Про це йдеться у повідомленні посольства США в Україні в Twitter.  

Раніше повідомлялося, що звільнені політв'язні Криму Чийгоз і Умеров з Туреччини поїдуть в Україну

25 жовтня представників Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова, засуджених в окупованому Криму видали турецькій стороні.

Так званий Верховний суд окупованого Криму 11 вересня засудив заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза до 8 років позбавлення волі з відбуванням у колонії суворого режиму.

«Суд» визнав Чийгоза винним в організації масових заворушень на мітингу під будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року в Сімферополі — у переддень так званого референдуму.

ЧИТАЙТЕ: Ахтем Чийгоз: 8 років колонії суворого режиму.

Суд Сімферополя 27 вересня засудив Ільмі Умерова до 2 років колонії-поселення.

Слідчі кримського управління ФСБ Росії порушили проти Умерова справу за статтею 280.1 КК РФ в травні 2016 року. За їх версією, у березні заступник голови Меджлісу в ефірі телеканалу АТR публічно закликав «до порушення територіальної цілісності РФ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кримські татари продовжують жити в Криму, як більмо на оці — заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров

Пов`язані новини