УКРАЇНА

США підтримали ідею введення миротворців на Донбас — Порошенко

21 вересня, 2017 19:29
УКРАЇНА/США підтримали ідею введення миротворців на Донбас — Порошенко
Зберегти
Вигляд
США підтримали ідею введення миротворців на Донбас. Про це заявив президент України Петро Порошенко після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.

США підтримали ідею введення миротворців на Донбас.

Про це заявив президент України Петро Порошенко після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.

«США повністю підтримали пропозиції України, мої пропозиції, які були озвучені ще в 2015 році, щодо розміщення на сході України, на окупованій території, миротворців з мандатом Ради безпеки ООН», — сказав президент.

Сторони погодили позицію про необхідність якнайшвидшого встановлення миру в регіоні.

«Це те, чого я хочу як президент України, і це те, в чому нас підтримують ключові держави світу. І це надзвичайно важливо», — підсумував Порошенко.

Він також зазначив, що зустріч тривала понад годину та «була дуже продуктивною».

Зокрема, за словами українського президента, під час зустрічі вдалося обговорити всі питання в сфері безпеки.

«Надзвичайно важливо, що є спільне бачення нової якості співпраці в питанні безпеки. Ми детально обговорили всі напрямки розширення цієї співпраці, починаючи від співпраці з військовою академією West-Point і закінчуючи співпрацею з Міноборони США і іншими інститутами», — сказав він.

Трамп привітав візит президента України Петра Порошенка в Нью-Йорк.

«Це чудово, що сьогодні з нами в Нью-Йорку президент України Петро Порошенко», — написав президент США в twitter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Миротворча місія може розгорнутися впродовж півроку.

20 вересня Порошенко обговорив з президентом Євроради розміщення миротворців на Донбасі

Раніше повідомлялось, що Порошенко поговорив про розміщення миротворців ООН на Донбасі з президентами Фінляндії та Польщі.

5 вересня Путін доручив російському МЗС унести на розгляд Радбезу ООН проект резолюції щодо миротворців на Донбасі. Умовою місії Путін назвав перебування миротворців виключно на лінії зіткнення. Але після розмови з Меркель Путін погодився врахувати зауваження щодо місії миротворців на Донбасі.

МЗС України назвало заяву Путіна спробою представити агресію внутрішньо-українським конфліктом. Згодом Україна довела до відома генсека ООН позицію щодо миротворців на Донбасі

14 вересня США виступили за миротворців ООН на Донбасі з широким мандатом по всій окупованій території і на кордоні з Росією. 

Пов`язані новини