Нові санкції США щодо Росії мають намір запровадити вже найближчим часом.

Нові санкції США щодо Росії мають намір запровадити вже найближчим часом.

Про це 27 лютого заявив голова Міністерства фінансів США Стівен Мнучін, пише кореспондентка Bloomberg Салеха Мохсін у Twitter.

«Ви можете розраховувати, що санкції будуть запущені протягом наступних 30 днів. Ми застосовуємо всі існуючі санкції і вводимо нові», — заявив міністр.

Раніше повідомлялося, що Міністерство фінансів США розгляне питання про можливе запровадження санкцій щодо 13 громадян РФ.

Нагадаємо, 23 лютого глава Мінфіну США Стівен Мнучін заявив, що його відомство оголосить про нові санкції проти Росії за кілька наступних тижнів.

Раніше у США троє сенаторів від Демократичної партії внесли  проект резолюції, якою закликають президента Дональда Трампа ввести нові санкції щодо Росії.

Ще 2 серпня 2017-го Трамп затвердив документ, що передбачає нові санкції проти Росії. Повідомлялося, що американські санкції стосуватимуться усіх, хто співпрацює з Росією. Тому низка країн розкритикували цей документ. 

26 січня Сполучені Штати розширили санкційний список осіб та компаній з Росії та окупованого Донбасу через агресію в Україні.

Зокрема, США запровадили санкції проти компанії, через яку РФ легалізувала торгівлю з «ДНР» та «ЛНР».

Поділитись: