УКРАЇНА

Стартує четверта хвиля всеукраїнського фестивалю «З країни в Україну»

3 липня, 2018 14:08
УКРАЇНА/Стартує четверта хвиля всеукраїнського фестивалю «З країни в Україну»
Зберегти
Вигляд
Упродовж місяця волонтери, музиканти та народні умільці будуть відкривати для жителів невеликих міст красу та унікальність рідної культури.

У жовтні 2017-го року у містах Донеччини та Луганщини відбудеться фестиваль «З країни в Україну».

Його проведуть у 6 містах Донбасу: Торецьк, Костянтинівка, Дружківка, Кремінна, Старобільськ, Лисичанськ.

У ньому візьмуть участь волонтери, музиканти та народні умільці. Вони відкриватимуть для жителів невеликих міст красу та унікальність рідної культури.

Щороку у команді фестивалю на волонтерських засадах працюють: артисти, представники давніх народних ремесел, дипломовані викладачі та багато представників інших спеціальностей. Цього року у роботі над проектом візьме участь 85 волонтерів з усієї країни. Підготовка тривала з вересня і почалася з обміну досвідом між щорічними організаторами заходу та місцевими командами активістів. По шість представників від кожного міста, де заплановано проведення заходу, збиралися в Краматорську для навчання в Академії фестивалю, разом з досвідченими представниками «З країни в Україну» вони формували концепції унікальних фестивалів в рідних містах.

Програма передбачає проведення понад 30 подій за один день фестивалю і має зацікавити як дорослих, так і дітей. У кожному місті працюватиме 10 майстрів народних ремесел, фотовиставки, книжкові дискусійні клуби в унікальному форматі відкритої бібліотеки. Мешканці міст зможуть ознайомитись та надихнутись кращими вітчизняними стартапами. Протягом місяця гості фестивалю зможуть побачити виступи понад 30 українських артистів та послухати актуальну рок-музику. Таке неймовірне наповнення чекає на кожне з обраних міст сходу.

«Ми віримо в те, що наша доля залежить від нас. Ми знаємо, що фантастичні зусилля приносять фантастичні результати і змінюють життя на краще. Ми розуміємо, що зміни в медицині, освіті, бізнесі, ставленню один до одного формуються через зміни нашої свідомості», – пояснює ідеологію та прагнення команди засновник Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» Денис Блощинський.

Фестиваль «З країни в Україну»: 20 жовтня – Старобільськ, 21 жовтня – Кремінна, 22 жовтня – Лисичанськ, 27 жовтня – Дружківка, 28 жовтня – Костянтинівка, 29 жовтня – Торецьк.

У Києві 21-22 жовтня відбудеться спеціальна подія кінофестивалю «Молодість. Пролог–47».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини