УКРАЇНА

СТБ та «UA:Перший» не перевірятимуть через показ карт України без Криму — Нацрада

29 березня, 2018 17:52
УКРАЇНА/СТБ та «UA:Перший» не перевірятимуть через показ карт України без Криму — Нацрада
Зберегти
Вигляд
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення не перевірятиме телеканали СТБ та «UA: Перший» через показ в ефірах карт України без Криму.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення не перевірятиме телеканали СТБ та «UA: Перший» через показ в ефірах карт України без Криму.

Про це повідомив член Нацради Сергій Костинський, передає «Радіо Свобода».

«Ми...хотіли зрозуміти, чи дійсно тут є заклики до невизнання територіальної цілісності України. Відбулася дискусія, в ході якої телеканалам вдалося показати позицію, що це була технічна помилка. Фахівці, причетні до помилки, були покарані. На СТБ була звільнена людина, на «UA: Перший» четверо фахівців отримали догани», – сказав Костинський.

Він сказав, що особисто голосував за проведення перевірок, адже вважає це питання Криму принциповим.

«Було важливо призначити перевірки, тому що Крим – це таке питання, через яке не можна переступати. Але я розглядаю це питання і в більш глобальному дискурсі. Те, що перевірка не відбулася, ще не означає, що її не буде щодо інших каналів, які покажуть карту України без Криму», – додав Костинський.

Нагадаємо, що телеканал «UA: Перший», що входить до Національної суспільної телерадіокомпанії, ввечері 16 березня помилково показав карту України без Криму.

Пізніше повідомлялося, що телеканал СТБ показав у ефірі карту України без Криму. За два дні телеканал опублікував заяву, в якій назвав показ карти  без окупованого півострова «неприпустимою помилкою».

Після цього інциденту СТБ звільнив режисера монтажу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це чиясь цілеспрямована робота» — віце-прем’єр про карти без Криму на українських каналах.

Пов`язані новини