Суд зняв електронний браслет з начальника карного розшуку Нацполіції Києва Леоніда Куряти, підозрюваного в причетності до стрілянини у Княжичах Київської області.

Суд зняв електронний браслет з начальника карного розшуку Нацполіції Києва Леоніда Куряти, підозрюваного в причетності до стрілянини у Княжичах Київської області.

Про це йдеться в рішенні Печерського районного суду Києва від 26 лютого.

Куряті запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання на 2 місяці.

Воднчоас, суд вирішив не зобов’язувати поліцейського носити електронний браслет, «оскільки вказаний обов'язок втратив свою актуальність».

У рішенні суду йдеться, що, на думку обвинувачення, підозрюваний може «переховуватися від органів досудового розслідування та суду», «незаконно впливати на свідків, експертів, потерпілих, інших підозрюваних», «підробляти чи знищувати речові докази».

Обвинувачення також зазначило, що «перелічені ризики не зменшились».

Нагадаємо, Печерський райсуд Києва не продовжив домашній арешт підозрюваному у справі про стрілянину у Княжичах начальника карного розшуку ГУ Нацполіції Києва Леоніду Куряті.

Напередодні Окружний адмінсуд Києва зобов’язав поновити Куряту на посаді начальника карного розшуку Києва. У суді пояснили таке рішення «відсутністю доказів правомірності його звільнення».

Прокурор у справі про стрілянину в Княжичах повідомив Громадському, що поновлення Куряти на посаді начальника карного розшуку «глобально не вплине» на розслідування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стрілянина у Княжичах: як тривало розслідування протягом року

Стрілянина в Княжичах сталася вночі 4 грудня 2016 року. За версією поліції, тієї ночі оперативники за підтримки спецпідрозділу КОРД готувалися до затримання групи злочинців. У той самий час наряд поліції охорони виїхав туди до одного з будинків через автоматичне спрацювання сигналізації. Близько 4 ранку між поліцейськими сталася перестрілка. Загинули двоє поліцейських розвідників, двоє співробітників поліції охорони й командир спецпідрозділу КОРД.

На початку грудня новими фігурантами справи про стрілянину в Княжичах, яким ГПУ оголосила підозру, стали двоє колишніх керівників поліцейської розвідки Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Півроку без правди: чому досі не названі винні у перестрілці правоохронців у Княжичах

Поділитись: