Економіка / Ціни

Субсидію призначають з місяця звернення за її наданням — Мінсоцполітики

Громадське
Економіка/Ціни/Субсидію призначають з місяця звернення за її наданням — Мінсоцполітики
Зберегти
Вигляд
Держава призначає субсидію громадянам з місяця звернення за її наданням. Про це в ефірі Громадського повідомив Віталій Музиченко, гендиректор Директорату сім'ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики.

«Субсидія призначається в загальному з місяця звернення за її наданням. Тобто якщо громадянин звернувся навіть 30 вересня, то субсидія буде йому призначена з початку місяця, в якому надійшло звернення. Тобто за весь вересень, незалежно від того чи за загальних підстав... чи комісійна справа. В будь якому випадку, громадянин отримає субсидію з місяця, у якому він звернувся», — сказав Музиченко.

«У нас передбачено, що при початку опалювального періоду, упродовж двох місяців з дати його старту громадянин має можливість звернутися за субсидією і вона буде призначена з місяця початку опалювального періоду. Тобто десь до середини грудня всі, хто будуть звертатися за отриманням житлової субсидії, можуть розраховувати на її отримання, починаючи із жовтня», — додав Музиченко.

Нагадаємо, 19 жовтня Кабінет міністрів України удосконалив порядок нарахування субсидії на сплату житлово-комунальних послуг. Так, відтепер субсидію будуть отримувати ті, хто має борги по ЄСВ з вини роботодавця.

Раніше у Мінсоцполітики уточнило, що розмір субсидії на житлово-комунальні послуги для пенсіонерів, що працюють, розраховується на підставі і пенсії, і зарплати.

Раніше в уряді повідомляли, що планують завершити перехід до монетизації субсидій через рік — до жовтня 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 5 способів утратити субсидію: як змінюється система надання державної допомоги

Більше про:
# субсидії
Пов`язані новини