Кабінет міністрів України ухвалив постанову, відповідно до якої з 1 жовтня 2018 року скасовуються або не видаватимуться субсидії тим споживачам, які не встановили лічильники газу.

У Кабінеті міністрів України зареєстрували постанову, відповідно до якої з 1 жовтня 2018 року скасовуються або не видаватимуться субсидії тим споживачам, які не встановили лічильники газу.

Відповідну постанову зареєстрували на засіданні уряду 22 серпня, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на текст постанови, яким володіє редакція.

Як зазначається, дану постанову зняли з порядку денного засідання уряду, а інформація про її ухвалення не відповідає дійсності.

«Пільги та субсидії на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу з 1 жовтня 2018 року в обсязі встановлених соціальних нормативів не надаються споживачам, які не забезпечили самостійного встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу та письмово відмовились від їх встановлення за рахунок коштів державного бюджету або власних коштів операторів газорозподільних систем», — йдеться у постанові уряду.

Також на засіданні уряду міністр соціальної політики України Андрій Рева повідомив, що за субсидіями на наступний рік наразі звернулось близько половини споживачів, які отримували субсидію минулого року.

Нагадаємо, що Андрій Рева також повідомляв, що в Україні запрацював публічний реєстр одержувачів субсидій.

У березні прем'єр Володимир Гройсман анонсував, що в Україні запустять реєстр отримувачів субсидій.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чому уряд вирішив переглянути систему субсидій та які зміни чекають на першачків?

Нагадаємо, що наприкінці квітня уряд вніс зміни до системи призначення субсидій. Так, з наступного опалювального сезону субсидією не зможуть скористатися ті, хто приховує статки, має великі будинки чи квартири або має тіньову зайнятість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 5 способів утратити субсидію: як змінюється система надання державної допомоги

Поділитись: