Бердянський міськрайонний суд взяв під варту четвертого підозрюваного у вбивстві Віталія Олешка — Максима Володимиренкова. Чоловік уродженець селища на Дніпропетровщині, проживав у Дніпрі.

Бердянський міськрайонний суд взяв під варту четвертого підозрюваного у вбивстві Віталія Олешка — Максима Володимиренкова. Чоловік уродженець селища на Дніпропетровщині, проживав у Дніпрі.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

За даними слідства, 30 липня Володимиренков прибув до Бердянську на автомобілі Mazda разом з трьома іншими підозрюваними.

Впродовж дня машина була помічена біля будинку Віталія Олешка.

Наступного дня двоє з підозрюваних Матюшин та Ломака, пересіли у «Таврію» і після скоєння злочину тікали на цьому авто до вулиці Ямбольська, де їх очікувала Mazda, в якій перебували Обухов та Володимиренков.

Матюшин та Ламака покинули «Таврію», залишивши там рушницю, з якої було вчинено вбивство. На Mazda чоловіки вчотирьох вирушили до Дніпра та були затримані у Василівці.

Слідчий та прокурор наголошували на ризиках втечі, впливу на свідків, продовження злочинної діяльності Володимиренкова та клопотали про обрання запобіжного заходу тримання під вартою.

Сам підозрюваний нічого не сказав.

Захисник Володимиренкова заперечував проти задоволення клопотання, наголошуючи, що вина чоловіка не доведена.

Володимиренкову інкримінують умисне вбивство за попередньою змовою групою осіб. У разі доведення вини чоловіку загрожує довічне позбавлення волі.

Раніше Бердянський міськрайонний суд взяв під варту трьох інших підозрюваних у вбивстві «Сармата».

31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ.

Чотирьом особам повідомили про підозру у вбивстві Олешка. Раніше поліція повідомляла про затримання п'ятьох підозрюваних у справі. 

1 серпня начальник управління Нацполіції в Запорізькій області Сергій Коміссаров заявив, що поліція опрацює версію щодо  причетності народного депутата від «Волі Народу» Олександра Пономарьова до вбивства учасника бойових дій Віталія Олешка (позивний «Сармат»). Також Коміссаров повідомив, що для вбивства бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка нападники спеціально підготували два автомобілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убивство «Сармата»: що відомо про учасника війни на Донбасі та активіста Віталія Олешка

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile