Шевченківський райсуд Києва 28 вересня скасував обов'язок носити електронний браслет для колишнього голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Шевченківський райсуд Києва 28 вересня скасував обов'язок носити електронний браслет для колишнього голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Про це йдеться у повідомленні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Зазначається, що сторона обвинувачення подала клопотання про продовження строку дії обов’язків, покладених на обвинувачених.

Судом задоволено в повному обсязі клопотання щодо обвинуваченого Віктора Новікова та частково задоволено аналогічне клопотання стосовно Романа Насірова.

«Судом скасовано обов’язок носити електронний засіб контролю, покладений до цього часу на Насірова Р.М», — йдеться у повідомленні.

У САП наголосили, що питання до захисту, яким чином відсутність електронного браслета забезпечуватиме реалізацію «політичних, громадських та інших особистих прав та інтересів Насірова», залишається відкритим.

Крім того, за даними САП, поліція почала службову перевірку за фактом« неналежного здійснення контролю за виконанням обов’язку щодо носіння електронного засобу контролю Насіровим».

Нагадаємо, 13 серпня Шевченківський районний суд Києва продовжив запобіжний захід колишньому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову.

На засіданні 21 травня обвинувачений екс-керівник Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив про відвід прокурора  Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Андрія Перова.

Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заявив, що обвинувальний акт кНасірову можуть зачитувати в суді понад 20 місяців через його великий обсяг.

Нагадаємо, у січні уряд звільнив главу ДФС Романа Насірова, якого суд відсторонив від посади ще у 2017 році. Сам екс-чиновник  обурився, що не зміг виступити на засіданні уряду і пообіцяв довести неправомірність рішення.

Романа Насірова відсторонили від посади керівника ДФС на початку березня 2017 року, одразу після того, як детективи НАБУ затримали його і обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 100 млн гривень.

10 листопада 2017 року відстороненому главі ДФС Насірову вручили обвинувальний акт. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на  розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, уважають у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Детальніше про справу Насірова читайте у публікації Громадського: Хто такий Роман Насіров і в чому його підозрюють?

31 січня Кабінет міністрів звільнив Насірова, якому інкримінують зловживання владою і службовим становищем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Піти по-англійськи: Чому обвинуваченого  Романа Насірова звільнили з ДФС

Поділитись: