Життя

Суд на Луганщині 15-ий раз продовжив арешт екс-регіоналу Єфремову

Лариса Сарган
Життя/Суд на Луганщині 15-ий раз продовжив арешт екс-регіоналу Єфремову
Зберегти
Вигляд
Суд на Луганщині продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишньому голові фракції «Партії регіонів» Олександру Єфремову. Про це повідомила речниця генпрокурора Лариса Сарган.

«Старобільський райсуд Луганської області сьогодні продовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою ще на два місяці екс-регіоналу Олександру Єфремову», — повідомила Сарган.

Зазначимо, Старобільський райсуд уже 15-ий раз продовжує термін тривання під вартою Єфремову, його справу розглядають у суді майже 2 роки.

У грудні 2018 року суд продовжив арешт екс-голові фракції Партії регіонів Єфремову до 31 січня.

Єфремова звинувачують у створенні так званої «ЛНР», її фінансуванні, державній зраді, сепаратизмі та сприянні захопленню адміністративних будівель. 

Єфремова також підозрюють у керуванні незаконним голосуванням у Верховній Раді 16 січня 2014 року за так звані «диктаторські закони», а також за нанесення збитків державі (його компанії вигравали тендери за завищеними цінами у державного «Луганськвугілля». За «диктаторські закони» – у Єфремова окремий судовий процес, як і за «Луганськвугілля», за ці статті його затримували в 2015 році, але випустили під заставу у 3,6 мільйонів гривень, які вніс соратник Борис Колесніков.

Ще одну справу проти Єфремова — за розпалювання міжнаціональної ворожнечі проти Єфремова ГПУ закрила через відсутність складу злочину. Єфремов якось у суді казав, що не пам’ятає, скільки проти нього порушено справ.

Зауважимо, що Генпрокуратура затримувала Єфремова за одними статтями (корупційними), а судить за іншими (сепаратизм, держзрада).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не мавпа, на людей не кидаюсь» — репортаж із суду над екс-регіоналом Єфремовим.

30 липня 2016 року Єфремова затримали в аеропорту «Бориспіль» з квитком на Відень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа екс-регіонала Єфремова: 7 головних фактів

Пов`язані новини