Суд не дозволив режисеру Серебренникову залишати квартиру та ходити на роботу. Його залишили під домашнім арештом

Суд у Москві залишив під домашнім арештом російського театрального режисера, художнього керівника «Гоголь-центру» Кирила Серебренникова, якого звинувачують у розкраданні бюджетних коштів, виділених на культурний проект «Платформа». Режисеру відмовили у проханні покидати квартиру, аби він зміг працювати.

Про це повідомляє «Ехо Москви».

«Для мене очевидно, що наразі немає жодних підстав утримувати мене під домашнім арештом надалі. В будь-якому випадку, немає підстав утримувати мене під домашнім арештом з такими жорсткими обмеженнями, які діють зараз», — заявив Серебренников.

Серебренникову вже протягом дев’ятьох місяців заборонено залишати місце проживання, за виключенням двох годин, виділених на прогулянки.

«Я прошу суд змінити це обмеження, пов’язане із забороною залишати квартиру, та дозволити мені працювати — відвідувати «Гоголь-центр». Я прошу вас, ваша честь, дозволити мені залишати квартиру для роботи у період, хоча б з двох до восьми вечора», — заявив режисер на засіданні суду, однак Басманний суд Москви не задовольнив цього прохання.

22 серпня 2017 року в Росії режисеру Серебренникову висунули звинувачення у шахрайстві. У той же день Серебренникова затримали та повезли на допит до Слідчого комітет РФ.

У жовтні під час засідання  до матеріалів справи долучили додатковий список людей, які поручились за Серебренникова. Серед них Йосип Кобзон, Мирон Федоров (репер «Оксімірон»), Зураб Церетелі, Борис Гребенщиков, Олександр Цекало, Станіслав Говорухін, Аліса Фрейндліх, Олег Басилашвілі та інші. Всього в цьому списку понад 30 імен.

4 грудня 2017-го суд у Москві залишив режисера Кирила Серебренникова під домашнім арештом, таким чином відмовивши його адвокатам в апеляції на попереднє рішення суду.

У січні 2018-го в Росії завершили розслідування справи режисера Серебренникова — сума збитку зросла вдвічі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Театральне розслідування: у чому звинувачують російського режисера Кирила Серебренникова.

18 квітня у Москві продовжили домашній арешт режисеру Серебренникову.

 

Поділитись: