Басманний суд Москви продовжив домашній арешт режисеру Кирилу Серебренникову, якого звинувачують у розкраданні бюджетних коштів, виділених на культурний проект «Платформа»

Басманний суд Москви продовжив домашній арешт режисеру Кирилу Серебренникову, якого звинувачують у розкраданні бюджетних коштів, виділених на культурний проект «Платформа».

Про це повідомляє «Радио Свобода».

Також трьом іншим обвинуваченим у справі продовжили запобіжні заходи: йдеться про колишнього директора «Гоголь-центру» Олексія Малобродського, який утримується в СІЗО, директора театральної групи «Сьома студія» Юрія Ітина та директорки Російського академічного молодіжного театру Софію Апфельбаум, які перебувають під домашнім арештом.

На засіданні суду Сербренников знову заявив, що не визнає провини. За його словами, слідчим «очевидно», що проект «Платформа» був успішним, а Мінкульт Росії так і не пояснив, яких саме збитків йому нібито завдали.

22 серпня 2017 року в Росії режисеру Серебренникову висунули звинувачення у шахрайстві. У той же день Серебренникова затримали та повезли на допит до Слідчого комітет РФ.

У жовтні під час засідання  до матеріалів справи долучили додатковий список людей, які поручились за Серебренникова. Серед них Йосип Кобзон, Мирон Федоров (репер «Оксімірон»), Зураб Церетелі, Борис Гребенщиков, Олександр Цекало, Станіслав Говорухін, Аліса Фрейндліх, Олег Басилашвілі та інші. Всього в цьому списку понад 30 імен.

4 грудня 2017-го суд у Москві залишив режисера Кирила Серебренникова під домашнім арештом, таким чином відмовивши його адвокатам в апеляції на попереднє рішення суду.

У січні 2018-го в Росії завершили розслідування справи режисера Серебренникова — сума збитку зросла вдвічі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Театральне розслідування: у чому звинувачують російського режисера Кирила Серебренникова.

Поділитись: