Суд знову не провів підготовче засідання у справі народної депутатки Надії Савченко, бо вона агітувала за себе як кандидатка в депутати і не з'явилась на засідання. Також суд відмовив прокуратурі у застосуванні запобіжного заходу стосовно неї.

Про це повідомляє Генеральна прокуратура.

Той факт, що Савченко проводила передвиборчу агітацію на Донеччині, суд визнав поважною причиною не з’явитися на засідання. В ГПУ вважають, що суд діяв «із незрозумілих мотивів».

Наступне засідання суд призначив на 27 серпня.

«Таким чином, клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, подані стороною обвинувачення ще 07.05.2019, залишаться безпідставно нерозглянутими судом вже понад три місяці», — наголосили в прокуратурі.

Нагадаємо, сестри Савченко балотуються до Верховної Ради на мажоритарних округах на Донеччині.

16 квітня підозрювану в організації теракту Надію Савченко та іншого фігуранта справи Володимира Рубана випустили з-під варти, бо суд не встиг продовжити запобіжний захід.

Народній депутатці Надії Савченко закидають спробу повалення конституційного ладу, посягання на життя президента України, підготовку терористичного акту, сприяння діяльності терористичної організації та незаконне володіння зброєю. Усе це тягне на довічне ув'язнення.

Поділитись: