Херсонський міський суд переніс розгляд двох клопотань про повернення вилученого майна «РИА Новости Украина» під час обшуків у Києві.

Херсонський міський суд переніс розгляд двох клопотань про повернення вилученого майна «РИА Новости Украина» під час обшуків у Києві.

Про це Громадському повідомила прес-секретар прокуратури АР Крим Тетяна Тихончик.

«Розгляд обох клопотань перенесено. Одне — у зв’язку з неявкою заявників, інше — у зв’язку з тим, що суддя пішов до нарадчої кімнати у другій справі», — розповіла Громадському Тихончик.

Також Тихончик додала, що розгляд одного з клопотань перенесли на 20 червня, дата розгляду другого ж наразі невідома.

Обшуки в офісі «РИА Новости Украина» відбулися 15 травня. Тоді ж затримали головного редактора агентства Кирила Вишинського. Згодом його доправили у Херсон на засідання суду. Вишинського підозрюють у державній зраді.

17 травня 2018 року головреда «РИА Новости Украина» Вишинського взяли під варту на два місяці без права внесення застави. Москва вимагає звільнити Вишинського.

1 червня головред «РИА Новости» заявив про відмову від українського громадянства. Путін зі свого боку назвав «безпрецедентною» ситуацію із затриманням Вишинського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Російський паспорт і медаль «За повернення Криму»: що відомо про затриманого головреда «РИА Новости».

Меркель пообіцяла обговорити з Порошенком арешт головреда «РИА Новости» Вишинського.

У п'ятницю, 15 червня, Херсонський міський суд дав дозвіл слідству взяти для експертизи біологічні зразки у Вишинського.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile