Вищий антикорупційний суд 4 травня заочно продовжить розгляд справи за обвинуваченням організатора так званих «газових схем» Олександра Онищенка.

Про це повідомляє пресслужба суду.

«Обвинувачені вже вкотре не з’являються на судове засідання на вимогу суду. Тож колегія суддів ВАКС прийняла рішення проводити судове провадження за їх відсутності та викликати обвинувачених у судове засідання шляхом публічного розміщення оголошень відповідно до вимог законодавства», — йдеться у повідомленні.

Суд також ухвалив направити Онищенку повістку до Німеччини: «І сторона захисту, і обвинувачення стверджували, що він наразі перебуває під вартою у відповідних органах Німеччини та чекає на рішення щодо його екстрадиції в Україну».

Нагадаємо, 16 березня 2016 року детективи НАБУ у супроводі спецпідрозділів прийшли з обшуками в офіс до тодішнього депутата від «Волі народу» Олександра Онищенка. В Антикорупційному бюро пояснили, що Онищенка підозрюють у створенні злочинного угрупування і розкраданні державних коштів за участі держкомпанії «Укргазвидобування».

Онищенко втік з України до того, як Рада зняла з нього депутатську недоторканність.

18 лютого 2019-го Спеціалізована антикорупційна прокуратура затвердила та передала до суду обвинувальний акт стосовно депутата Онищенка.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile