УКРАЇНА

Суд у справі вбивства журналіста Бузини відклали до 24 квітня

22 лютого, 2018 17:06
УКРАЇНА/Суд у справі вбивства журналіста Бузини відклали до 24 квітня
Зберегти
Вигляд
Суд у справі вбивства журналіста Олеся Бузини відклали до 24 квітня 2018 року.

Суд у справі вбивства журналіста Олеся Бузини відклали до 24 квітня 2018 року.

Про це повідомила речниця київської прокуратури Надія Максимець.

До цього засідання у справі, за її словами, перервалося через зайнятість в інших судових процесах, «а також для надання можливості сторони захисту ознайомитися зі скаргою потерпілої».

Олесь Бузина вбитий 16 квітня 2015 року в Києві у дворі багатоквартирного будинку, в якому мешкав. 

У червні 2015 року прокуратура затримала двох підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини – Андрія Медведька і Дениса Поліщука.

У грудні було випущено під домашній арешт Дениса Поліщука, а в березні Андрія Медведька випустили під особисте зобов'язання.

У липні 2016 року повідомлялося, що ГПУ відсторонить прокурора Гущесова від ведення «справи Бузини». Мати вбитого письменника Бузини заявляла, що позиватиметься до ЄСПЛ проти України.

У червні 2017 року столична прокуратура завершила розслідування, після чого матеріали кримінального провадження були надані сторонам для ознайомлення.

У листопаді прокуратура Києва направила до суду обвинувальний акт щодо підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини.

Дії підозрюваних кваліфіковано п. 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 263 (незаконне зберігання зброї) КК України. За вчинене їм загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Пов`язані новини