ENRU

Суд у справі Януковича відклали до 3 серпня

Наступне судове засідання у справі екс-президента Віктора Януковича перенесли на 3 серпня 2017 року.

Новий адвокат Януковича Віталій Мешечек подав клопотання щодо додаткового ознайомлення з матеріалами справи. Він просив у суду місяць, аргументувавши це тим, що не встиг ознайомитися з усіма матеріалами, оскільки був призначений нещодавно.

Сторона обвинувачення погодилась із клопотанням адвоката, але готова надати 3 тижні на додаткове ознайомлення.

Також сторона обвинувачення долучила 19 томів у справі, захист — ще два. Мешечек має розглянути 21 том матеріалів у справі.
Суддя оголосив, що наступне судове засідання у справі відбудеться о 10:00 3 серпня.

Захисник Януковича також додав, що вважає необхідним участь екс-президента у засіданні за допомогою відеозв'язку, щоб він міг ставити запитання учасникам справи.

Нагадаємо, Януковичу призначили адвоката Віталія Мешечка 7 липня. Він розповів, що особисто з підзахисним не знайомий, а знає його лише як екс-президента України.

Нагадаємо, 5 липня екс-президент Віктор Янукович заявив, що не братиме участі в судовому процесі у справі про державну зраду і відкликає своїх адвокатів.  6 липня суд дозволив надати Януковичу безоплатного адвоката.

Згодом військовий прокурор Руслан Кравченко заявив, що Януковичу нададуть державних захисників у разі відкликання своїх адвокатів.

Також нагадаємо, що вранці 6 липня адвокат Януковича заявив, що екс-президент подав до ГПУ заяву про державний переворот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram