УКРАЇНА

Суд відхилив апеляцію Siemens на відмову в арешті турбін у Криму

30 жовтня, 2017 16:08
УКРАЇНА/Суд відхилив апеляцію Siemens на відмову в арешті турбін у Криму
Зберегти
Вигляд
Дев'ятий апеляційний арбітражний суд підтвердив відмову заарештовувати турбіни Siemens в Криму в рамках суперечки зі структурами «Ростех».

Дев'ятий апеляційний арбітражний суд підтвердив відмову заарештовувати турбіни Siemens в Криму в рамках суперечки зі структурами «Ростех».

Про це повідомляє «Интерфакс».

Німецький концерн вимагав заарештувати свої турбіни на анексованому півострові і зупинити їхній монтаж.

20 серпня Арбітражний суд Москви відмовився накладати арешт на турбіни Siemens, які в обхід санкцій перевезли до Криму. Siemens оскаржив це рішення.

Німецький концерн подав позов до структур «Ростех» — ВАТ «Зовнішньоекономічне об'єднання «Технопромекспорт» і ТОВ «Зовнішньоекономічне об'єднання «Технопромекспорт» — через перевезення своїх турбін в Крим. На думку німецької сторони, російські компанії незаконно перевезли на півострів чотири газові турбіни, які призначалися для будівництва електростанції в Тамані. Siemens попросила визнати угоду зі структурами «Ростех» недійсною і відкликати турбіни з Криму.

Структури «Ростех», в свою чергу, подали зустрічний позов до концерну, з проханням визнати недійсними пункти договору про місце використання турбін.

Нагадаємо, 5 липня Reuters повідомило, що Росія направила до Криму газові турбіни німецького концерну Siemens, попри санкції ЄС. Концерн Siemens заперечив постачання турбін до Криму.

Пізніше гендиректора російського партнера Siemens звільнили з посади. Російська компанія визнала поставку модернізованих турбін Siemens у Крим.

Згодом в ЄС погодили нові санкції проти Росії через турбіни Siemens. Також повідомлялося, що Росія погрожує Siemens санкціями через обмеження ЄС

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як турбіни німецької компанії Siemens завезли до Криму в обхід санкцій

24 вересня у Siemens заявили про зміни у роботі з російськими клієнтамипісля постачання турбін у Крим. 

Санкції, які забороняють європейським компаніям працювати в Криму, були прийняті в 2014 році після анексії півострова.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини