Суд відмовився переносити засідання у справі про держзраду колишнього президента України Віктора Януковича до його одужання. Судді відправилися у нарадчу кімнату для ухвалення остаточного рішення.

«Враховуючи, що медичні довідки, надані суду, не містять даних про те що, Віктор Федорович Янукович не може виступати в суді, зокрема у довідках не зазначено, що у нього травмована голова або травмовані органи мовлення, суд не вбачає підстав для подальших перерв у судовому засіданні», — наголосив суддя, додавши, що сьогодні відбувається 89-те судове засідання у справі.

Раніше повідомлялося, що Янукович не виступить з останнім словом на суді у справі про держзраду через травму. Адвокати попросили перенести суд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ За крок до вироку: суд над Януковичем закінчився. Головне про процес, який тривав півтора року

Нагадаємо, суд дозволив Януковича виступити з останнім словом у суді з лікарняного ліжка.

Адвокати Януковича заявили, що він отримав важку травму і в нерухомому стані перебуває у лікарні Москви. Згодом стало відомо, що Януковича відправили на лікування в Ізраїль.

Раніше на судових дебатах адвокати намагалися переконати суд у тому, що Янукович утік внаслідок «державного перевороту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Якби була можливість довічного, ми б вимагали довічне»: прокурор про справу щодо держзради Януковича

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Поділитись: