Шевченківський районний суд обрав затриманому Магомеду-Аміну Саітову, який напав на колишнього народного депутата Мустафу Найєма і перебував у розшуку, цілодобовий домашній арешт на два тижні.

Про це повідомив брат постраждалого, адвокат Масі Найєм.

Так, прокурор просив застосувати до підозрюваного тримання під вартою, але суд не задовольнив клопотання.

Саітов відмовився відповідати судді та прокурору, як і коли він перетнув кордон України.

Водночас, коли його запитали, чому він повернувся в Україну, підозрюваний сказав «бо змінилась влада».

«Ще ніколи жодна людина, яка є в розшуку, не поверталась в Україну для отримання вироку. Це завжди було про домовленості… Людина просто втекла з України після вчинення ним протиправних дій. Його зупинило не те, що він згадав, що життя та здоров’я в Україні — це найвища соціальна цінність і тому не можна завдавати тілесних ушкоджень. А тому що влада була не та», — написав Масі Найєм.


Раніше повідомлялось, що один із нападників на колишнього народного депутата Мустафу Найєма Магомед-Амін Саітов, якого розшукувала поліція, повернувся в Україну, його затримали.

Нагадаємо, вечері 30 квітня 2018 року на Мустафу Найєма скоїли напад. Інцидент стався у центрі Києва у результаті конфлікту на дорозі. Депутат із травмами потрапив у відділення швидкої допомоги. Найєм пізніше додав, що цей інцидент не стосується його депутатських повноважень та політичної діяльності.

Поліція Києва порушила справу за статтею «хуліганство» за фактом нападу на депутата. У цьому проваженні затримали лише трьох осіб. Водночас брат Мустафи Найєма Масі заявив, що серед затриманих правоохоронцями немає того, хто побив депутата.1 травня прокуратура Києва оголосила підозри трьом нападникам.

Поділитись: