ENRU

Суд взяв під варту 22 учасників конфлікту на елеваторі на Харківщині

Суд взяв під варту на 60 діб 22 учасників конфлікту на елеваторі агрокомплексу на Харківщині.

Про це повідомила прес-служба поліції.

Усі учасників конфлікту вхяли під варту без права внесення застави.

Такий запобіжний захід обрали 14 вересня.

Зазначимо,що усім учасникам конфлікту оголосили підозру за ч. 4 ст. 296 (хуліганство, вчинене групою осіб із застосуванням зброї).

Раніше повідомляли взяття під варту 15 підозрюваних у справі про спробу захоплення елеватора у селищі Зміївського району на Харківщині.

Нагадаємо, 11 вересня стало відомо, що на територію елеватора у селищі Занки на Харківщині проникли невідомі в балаклавах. Там їх зустріли мешканці райцентру. Унаслідок цього між кількома групами осіб стався конфлікт і стрілянина.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що відбулась «спроба силового, із застовуванням зброї, захоплення зернового елеватора».

За даними поліції, поранення під час конфлікт отримали 7 людей, серед яких шестеро чоловіків й один працівник поліції. Усіх їх доправили до місцевої лікарні для надання допомоги.

Як повідомила «Всеукраїнська Аграрна Рада», йдеться про спробу рейдерського захоплення фермерського господарства «Строгого О.Ф.».

Поліція відкрила кримінальне провадження і повідомила, що затримала через конфлікт 22 людини та вилучила зброю.

Згодом у поліції повідомили, що затримали екс-бійця батальйону «Азов» Олега Ширяєва за підозрою у спробі рейдерського захоплення підприємства на Харківщині.

У «Азові» наголосили, що батальйон ніколи не співпрацював із Ширяєвим. 13 вересня Ширяєву, якого поліція назвала екс-бійцем «Азова», оголосили про підозру.