ENRU

Суд з прав людини зобов’язав Росію надати документи про стан здоров’я українця Гриба

Європейський суд з прав людини ухвалив рішення запросити у Росії медичну документацію, яка містить інформацію про поточний стан здоров'я українця Павла Гриба, який зник у Білорусі наприкінці літа, а наразі перебуває у СІЗО в Краснодарі.

Про це повідомила адвокатка Євгенія Закревська.

Росія, відповідно до рішення, має надати таку інформацію до 25 вересня. Також російський уряд попросили вказати, які медичні препарати прописали Грибу, і які він вже отримує.

«На підставі цієї інформації Суд буде приймати рішення про прийняття термінових заходів», — написала Закревська.

Евгения Закревская

Також Міністерство юстиції України повідомило, що ЄСПЛ прийняв до розгляду справу про викрадення російськими спецслужбами українця Павла Гриба в Білорусі.

Нагадаємо, 28 серпня український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Чернігівська прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо викрадення сина українського офіцера. А білоруське видання «Єврорадіо» з посиланням на свої джерела повідомило, що Гриба утримують в управлінні ФСБ у Краснодарі.

Згодом у МЗС підтвердили, що Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі.

11 вересня російський адвокат сказав, що зміг зустрітися з Грибом у СІЗО Краснодара.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram