Життя

Суд залишив головреда «РИА Новости Украина» під вартою до 28 грудня

«Крим.Реалії»
Життя/Суд залишив головреда «РИА Новости Украина» під вартою до 28 грудня
Зберегти
Вигляд
Херсонський апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у державній зраді головного редактора «РИА Новини Україна» Кирила Вишинського до 28 грудня включно. Таке рішення на засіданні 11 грудня ухвалила колегія суддів, залишивши рішення Херсонського міського суду без змін, повідомляє «Крим.Реалії».

«Наскільки стороні захисту відомо, далі орган досудового розслідування планує продовжити термін досудового розслідування ще на два місяці. А потім, я думаю, ми перейдемо до розгляду справи по суті», — прокоментував рішення суду один з адвокатів Кирила Вишинського Ігор Мокін.

Раніше суд продовжив тримання під вартою Вишинського до 28 грудня.

Нагадаємо, Кирила Вишинського затримали у Києві 15 травня після обшуків в офісі «РИА Новости Украина», а згодом доправили у Херсон на засідання суду. Його підозрюють у державній зраді. За даними СБУ, Вишинський працював на країун-агресора у рамках гібридної інформаційної війни проти України.

Згодом Вишинському повідомили нову підозру — в незаконному поводженні зі зброєю.

Москва вимагає звільнити Вишинського.

1 червня головред «РИА Новости» заявив про відмову від українського громадянства. Путін зі свого боку назвав «безпрецедентною» ситуацію із затриманням Вишинського.

Зазначимо, що Вишинський є у списку 36 осіб, яких Україна готова передати Росії в обмін на 23 заручників Кремля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Російський паспорт і медаль «За повернення Криму»: що відомо про затриманого головреда «РИА Новости».

Пов`язані новини