Війна / Донбас

Суд залишив Савченко під вартою до 23 грудня

«Інтерфакс-Україна»
Війна/Донбас/Суд залишив Савченко під вартою до 23 грудня
Зберегти
Вигляд

ОНОВЛЕНО: Савченко продовжили арешт до 23го грудня. Раніше ми повідомили, що арешт продовжено до 30 грудня. Перепрошуємо за неточність.

Шевченківський районний суд Києва продовжив до 23 грудня термін арешту народної депутатки Надії Савченко. Її підозрюють у діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади. Рішення суд ухвалив на засіданні в четвер, 25 жовтня.

Раніше адвокати Савченко заявили, що їм не надали достатньо часу і можливостей для ознайомлення з матеріалами справи. Після того, як їм відмовили у відводі судді, адвокати не з'явилися на продовження засідання і суд перенесли на четвер, 25 жовтня.

1 серпня правоохоронці завершили досудове слідство у справі депутатки Савченко та екс-переговорника Володимира Рубана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

Народній депутатці Надії Савченко закидають спробу повалення конституційного ладу, посягання на життя президента України, підготовку терористичного акту, сприяння діяльності терористичної організації та незаконне володіння зброєю. Усе це тягне на довічне ув'язнення.

Пов`язані новини