У понеділок, 12 березня, Київський районний суд Одеси продовжив термін тримання під вартою фігуранта «справи 2 травня» росіянина Євгена Мефьодова.

У понеділок, 12 березня, Київський районний суд Одеси продовжив термін тримання під вартою фігуранта «справи 2 травня» росіянина Євгена Мефьодова. 

Про це повідомляє прес-служба суду.

На підготовчому засіданні прокурор заявив клопотання про обрання обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів, посилаючись на те, що чоловіка обвинувачують у скоєнні тяжких злочинів, що він є громадянином іншої держави й може переховуватися від суду, щоб уникнути правосуддя.

Захисник клопотав про обрання більш м'якого запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Розглянувши клопотання, суд узяв Мефьодова під варту, зазначивши, що обрання такого запобіжного заходу є обґрунтованим, позаяк ризики не знизилися.

Суд також повідомив, що Мефьодова обвинувачують у вчиненні злочину, за яким передбачено можливість єдиного виду запобіжного заходу — тримання під вартою.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Одеська трагедія: Чому суд виправдав «антимайданівців»

Раніше Приморський районний суд Одеси скасував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою одному з фігурантів справи «2 травня» росіянину Євгену Мефьодову.

У жовтні Апеляційний суд Одеської області скасував рішення Київського районного суду Одеси про арешт Мефьодова у зв'язку з розслідуванням у рамках кримінального провадження за статтею 110 Кримінального кодексу.

Тоді Мефьодов не вийшов на свободу у зв'язку з арештом щодо ще одного кримінального провадження у статті 109 «Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади».

2 травня 2014 року в Одесі в ході масових заворушень загинули 48 людей і понад 200 було поранено. Більшість жертв трагедії загинули в Будинку профспілок. Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані.

Поділитись: