УКРАЇНА

Суд залишив під вартою фігуранта «справи 2 травня» Долженкова

28 листопада, 2017 08:25
УКРАЇНА/Суд залишив під вартою фігуранта «справи 2 травня» Долженкова
Зберегти
Вигляд
lead
Апеляційний суд Одеської області залишив у силі рішення Приморського районного суду про продовження строку тримання під вартою одному з фігурантів «справи 2 травня» Сергію Долженкову.

Апеляційний суд Одеської області залишив у силі рішення Приморського районного суду про продовження строку тримання під вартою одному з фігурантів «справи 2 травня» Сергію Долженкову.

Про це повідомляє прокуратура області.

Захист підозрюваного у масових заворушеннях у травні 2014 оскаржував рішення суду від 13 листопада, яким задоволено клопотанням прокуратури області про продовження терміну арешту вказаному підозрюваному.

«Так, триває досудове розслідування в об’єднаному кримінальному провадженні за фактами підготовки до організації масових заворушень та умисних діях і публічних закликах до зміни меж території та державного кордону України та повалення конституційного ладу», — зазначає прокуратура.

Зазначається, що іншому фігуранту справи росіянину Євгену Мефьодову продовжили арешт 15 листопада у справі про сепаратизм.

Росіянин Євген Мефьодов та українець Сергій Долженков разом з трьома іншими обвинуваченими у масових заворушеннях в Одесі 2 травня 2014 року перебували під вартою.

18 вересня Іллічівський суд на Одещині виправдав усіх фігурантів за цим обвинуваченням, а усіх, хто був під вартою, відпустив. Справа заворушень на Грецькій площі стосується вбивства 6 людей (тих, які померли від вогнепальних поранень).

Після завершення судового засідання двом виправданим — а саме Мефьодову та Долженкову — оголосили нові підозри у сепаратизмі. 19 вересня 2017 року їх взяли під варту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Справа 2 травня»в Одесі: суд над росіянином Мєфьодовим.

Пов`язані новини