Печерський районний суд міста Києва продовжив строк дії тримання під вартою до 11 березня Олександру Волкову, якого підозрюють в організації викрадення «євромайданівців» Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

Печерський районний суд міста Києва продовжив строк дії тримання під вартою до 11 березня Олександру Волкову, якого підозрюють в організації викрадення «євромайданівців» Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

Рішення ухвалив суддя Олексій Соколов, передає УНІАН.

Захист та підозрюваний Волков просили обрати запобіжний захід, не пов’язаний з триманням під вартою, зокрема, домашній арешт.

Крім того, захист двічі просив відкласти розгляд засідання через відсутність одного з адвокатів та, за їхніми словами, погіршення стану здоров’я підзахисного.

Також захисники подали заяву про відвід прокурорів, які брали участь у засіданні. Однак суддя не задовольнив жодного з цих трьох клопотань.

Двоє адвокатів просили надати додатковий час для ознайомлення з матеріалами клопотання. Суддя Соколов надав півтори години для цього, водночас після повторного прохання адвокатів надати ще додатковий час, суддя відмовив.

Також сторона захисту ще раз заявила про відвід судді, але суддя Соколов назвав це «зловживанням процесуальними обов’язками».

Нагадаємо, 5 січня захист підозрюваного у викраденні активістів Євромайдану Олександра Волкова оголосив про відвід судді, але у цьому їм було відмовлено.

27 липня Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокурорів про тримання під вартою Олександра Волкова. 29 липня його взяли під варту.

Пізніше Волкова залишили під вартою до 26 вересня. Декілька десятків активістів прийшли підтримати акцію з вимогою розслідувати справу і покарати винних у викраденні активістів Євромайдану Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

У січні 2014 року Ігор Луценко і Юрій Вербицький були викрадені з території Олександрівської лікарні в Києві і вивезені за місто. Після тортур їх кинули в лісі. Вербицький від отриманих травм помер. Нещодавно в кримінальному провадженні у цій справі був заарештований Олександр Волков, якого слідство вважає організатором цього викрадення, а також людиною, яка, на думку слідства, пов'язана з імовірним замовником викрадення - Олексієм Чеботарьовим.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile