Суддя відмовив екс-керівнику Державної фіскальної служби Роману Насірову у відводі прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Андрія Перова.

Суддя відмовив екс-керівнику Державної фіскальної служби Роману Насірову у відводі прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Андрія Перова.

Таке рішення суддя оголосив на засіданні в Шевченківському районному суді Києва 21 травня, передає кореспондент Громадскього.

«Відмовити Насірову Роману в задоволенні клопотання про відвід прокурора через відсутність підстав, які можуть свідчити про упередженість прокурора у даному судовому засіданні», — заявив суддя Володимир Бугіль.

Раніше Обвинувачений екс-керівник ДФС Насіров клопотав про відвід прокурора САП Андрія Перова.

«Прокурор Перов на засіданнях відверто бреше, я вважаю, що він є упередженим щодо мене. Прошу задовольнити мою заяву про відвід прокурора Перова», — заявив Насіров.

Нагадаємо, у січні уряд звільнив главу ДФС Романа Насірова, якого суд відсторонив від посади ще у 2017 році. Сам екс-чиновник обурився, що не зміг виступити на засіданні уряду і пообіцяв довести неправомірність рішення.

Романа Насірова відсторонили від посади керівника ДФС на початку березня минулого року, одразу після того, як детективи НАБУ затримали його і обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 100 млн гривень.

10 листопада 2017 року відстороненому главі ДФС Насірову вручили обвинувальний акт. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на  розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, уважають у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Детальніше про справу Насірова читайте у публікації Громадського: Хто такий Роман Насіров і в чому його підозрюють?

31 січня Кабінет міністрів звільнив Насірова, якому інкримінують зловживання владою і службовим становищем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Піти по-англійськи: Чому обвинуваченого Романа Насірова звільнили з ДФС

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile