Суддя Баришівського районного суду Олена Литвиненко, яка винесла ухвалу про призупинення дії ліцензії авіаперевізника SkyUp, подала заяву про відставку.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Вищої ради правосуддя.

Суддя написала заяву після того, як щодо неї ДБР розпочало провадження на підставі розслідування програми «Схеми: корупція в деталях».

Раніше повідомлялось, що до прокуратури, поліції та Державного бюро розслідувань надійшли заяви щодо невиконання рішення Баришівського районного суду, який зупинив дію ліцензії українського лоукостера SkyUp. Заяви подала «позивачка», Оксана Пасенко, яка раніше стверджувала, що позову проти авіакомпанії не подавала.

Нагадаємо, 12 червня стало відомо, що Баришівський суд Київської області призупинив ліцензію на здійснення перельотів українській авіакомпанії SkyUp. За словами представників авіакомпанії, позов подала особа, яка навіть не була її клієнтом.

SkyUp оскаржила рішення суду в апеляції, згодом в уряді доручили забезпечити діяльність української авіакомпанії.

18 травня 2018 SkyUp отримав право на здійснення польотів.

Раніше SkyUp здійснила перший за останні 15 років авіарейс з аеропорту Полтави.

Нагадаємо, що SkyUp анонсував запуск у червні 2019 року рейсів Київ-Одеса та Харків-Одеса. Компанія планує продавати квитки на внутрішні перевезення за ціною від 500 гривень.

Поділитись: