Судове засідання у справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича перенесли на 7 лютого.

Судове засідання у справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича перенесли на 7 лютого. 

31 січня на засідання знову не прибули захисники Віктора Януковича.

«Суд укотре вимушений оголосити в суді перерву на 10:00 7-го лютого», — сказав суддя.

Він зазначив, що судді погоджуються зі стороною обвинувачення щодо того, що адвокати порушують розумні строки розгляду кримінального провадження.

«Також суд враховує, що щодо даного клопотання про неможливість прибути на судове засідання додано лише один квиток захисника Сердюка. Будь-яких даних, що захисник Федоренко перебуває на лікарняному, Фозекош та Біленко перебувають у відрядженні, до даного клопотання суду не надано», — зазначив суддя.

Після короткого засідання прокурор Руслан Кравченко не погодився назвати журналістам прізвища свідків, яких планували запросити сьогодні.

«Ми попередньо запрошували, але після того, як захисник Сердюк повідомив, що його не буде, то ми повідомили свідкам, щоб вони не прибували. На даний час не має різниці, кого ми запрошували на сьогодні, будемо запрошувати на 7 і 8 лютого. Зможу (сказати прізвища, — ред.) наступного вівторка», — сказав Кравченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Раніше у справі про державну зраду Януковича допитали екс-главу МЗС Андрія Дещицю, спікера Ради Андрія Парубія, а також міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втеча екс-президента, анексія Криму та контакти з Кремлем: що розповіли Аваков та Яценюк на суді про держзраду Януковича.

Також суд у справі Януковича допитав чотирьох охоронців екс-президента.

У грудні минулого року суд ухвалив рішення про виклик на допит президента Петра Порошенка та інших високопосадовців як свідків у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича. 

Поділитись: