Суспільний мовник відповідатиме за режисуру та художнє керівництво ефіру зустрічі кандидатів у президенти Петра Порошенка та Володимири Зеленського на НСК «Олімпійський» 19 квітня.

Про це повідомили у прес-службі мовника.

На Суспільному зазначили, що з таким проханням до них звернулися штаби кандидатів на пост Президента України, і команда мовника погодилася надати необхідну допомогу.

«Ми погодилися надати режисера ефіру, а також оператора-постановника трансляції, задіяти творчу групу Суспільного, аби забезпечити рівний доступ кожному кандидату до проявів у цьому ефірі. Люди, які „натискають на кнопки“ й націлюють камери, — надзвичайно важливі, адже глядачі буквально бачать картинку їхніми очима. У який момент хто з’являється на екрані, під яким ракурсом, чи з’являється взагалі — усі ці художні елементи дуже впливають на сприйняття глядачами інформації», — сказав голова правління Суспільного Зураб Аласанія.

Він додав, що обидва кандидати зійшлися на тому, що Суспільний мовник може забезпечити незаангажованість висвітлення.

Наразі штаби не визначилися щодо ведучого дебатів на стадіоні та не домовилися щодо технічного забезпечення трансляції та компанії, що роздасть сигнал усім охочим ЗМІ.

Суспільний мовник також очікує кандидатів на офіційні теледебати у студії 19 квітня о 20:00 у студії телеканалу.

Раніше у штабі Порошенка заявили, що проситимуть ЦВК внести зміни у положення про порядок проведення дебатів, щоб президент встиг взяти участь у дебатах на НСК «Олімпійський» та на Суспільному телебаченні.

Петро Порошенко 17 квітня підтвердив, що прийде на дебати 19 квітня о 19:00 на стадіон «Олімпійський».

Володимир Зеленський оголосив про старт розповсюдження квитків на дебати.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Поділитись: