Голова Суспільного мовника Зураб Аласанія провів зустріч із представниками штабу кандидата у президента Петра Порошенка, зустріч із штабом Володимира Зеленського запланована на 8 квітня. Про це в ефірі Громадського сказав член правління Національної суспільної телерадіокомпанії Юрій Макаров.

«Це Зураб займається… Він зустрічався з представниками кандидата у президенти Петра Порошенка, йому сказали, що готові на будь-який варіант… Він встановив контакт нарешті зі штабом Володимира Зеленського і вони мають зустрічатись і там будуть казати… але поки що наразі, принаймні, те що розмовляють, це уже добре», — сказав Макаров.

Макаров наголосив, що якщо йдеться про дебати, які мають відбутись за законом, вони мають відбутись на Суспільному. Але наразі місце проведення дебатів ще не вирішено.

Раніше Суспільне назвало остаточні умови проведення офіційних дебатів між Зеленським і Порошенком.

Як раніше з'ясувало Громадське, дебати, які транслюватиме Суспільний мовник 19 квітня о 20:00, вестимуть журналісти Павло Казарін та Мирослава Барчук.

Нагадаємо, Володимир Зеленський погодився на дебати з Петром Порошенком, та тільки на стадіоні «Олімпійський» у Києві.

Зеленський дав Порошенкові 24 години на роздуми. І за 9 годин Порошенко погодився.

На Суспільному повідомили, що в них є технічна можливість провести трансляцію на стадіоні. Проте, якщо ЦВК не прийме нове положення, в якому виключать норму про студію, а керуватиметься чинною, дискусію на «Олімпійському» не можна назвати дебатами, кажуть у прес-службі Суспільного. Тому там чекають на рішення ЦВК, та вже почали домовлятися з «Олімпійським».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile