Економіка / Бізнес

Світовий банк допоможе Укрзалізниці керувати своєю заборгованістю

Укрзалізниця
Економіка/Бізнес/Світовий банк допоможе Укрзалізниці керувати своєю заборгованістю
Зберегти
Вигляд
Укрзалізниця залучила експертів Світового банку для співпраці у сфері управління заборгованістю компанії та встановлення справедливих тарифів на вантажні та пасажирські перевезення.

Наразі, Укрзалізниця проводить переговори з представниками Світового банку для вирішення, яким чином буде відбуватися ці співпраця.

«Діалог Укрзалізниці та Світового банку зосереджений навколо п’яти тем, що були визначені як перспективні для взаємодії та співробітництва. Зокрема, детально обговорюються такі питання: тарифи на вантажні залізничні перевезення, пасажирські перевезення, управління боргами, управління активами інфраструктури та пріоритизація інвестицій, а також відкриття ринку вантажних перевезень», — повідомляють в прес-службі Укрзалізниці.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Укрзалізниця підвищить тарифи на пасажирські перевезення у 2019 році на 24%.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця планує інвестувати до $1 млрд в економіку, але за умови підвищення вартості вантажних тарифів.

Також в Укрзалізниці повідомляли, що потребують 1 трильйона гривень інвестицій, зокрема 111 мільярдів гривень — на забезпечення пасажирських перевезень.

В Укрзалізниці просили у держави компенсувати збитки від діяльності нерентабельних вантажних станцій.

У липні Укрзалізниця підвищила тарифи на користування вантажними вагонами приблизно у півтора раза.

Пов`язані новини