УКРАЇНА

Сину Авакова та екс-заступнику міністра повідомили про підозру

31 жовтня, 2017 18:56
УКРАЇНА/Сину Авакова та екс-заступнику міністра повідомили про підозру
Зберегти
Вигляд
Сину міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександру та екс-заступнику міністра Сергію Чоботарю повідомили про підозру.

Сину міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександру та екс-заступнику міністра Сергію Чоботарю повідомили про підозру.

Про це Громадському повідомили власні джерела в Національному антикорупційному бюро. 

Затримані підозрюються в розтраті понад 14 мільйонів гривень. Разом із Аваковим та Чоботарем затримана ще одна людина. 

31 жовтня детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра й екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. 

Також детективи НАБУ провели обшуки в сина АваковаУ МВС назвали затримання сина Авакова політично вмотивованим. 

Сам Арсен Аваков заявив, що його син доведе свою невинуватість у суді

Олександра Авакова привезла до НАБУ. Тим часом, у Солом‘янському суді зібрались кілька десятків молодиків у камуфляжі, які очікували на суд щодо сина міністра. 

НАБУ розслідує справу щодо закупівлі рюкзаків для МВС, в якій фігурував син голови МВС Арсена Авакова, від 15 березня 2016 року. Цю справу НАБУ витребувало у військової прокуратури. Там вона перебувала впродовж дев’яти місяців, за цей час жодного фігуранта справи допитали.

Журналісти «Схем» знайшли відеозаписи, схожі на зйомки прихованою камерою, у кабінеті тогочасного заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, який до травня 2015 року відповідав у міністерстві за державні закупівлі.

На відео зафіксований діалог про закупівлю рюкзаків між нібито сином міністра Авакова Олександром та особою, схожою на Сергія Чеботаря,  в якому вони домовляються про отримання сином міністра бюджетного підряду в обхід законної процедури тендеру.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини