Сину глави Міністерства внутрішніх справ України Олександру Авакову обрали запобіжний захід у Солом’янському суді Києва.

Солом'янський суд Києва обрав запобіжний захід сину глави Міністерства внутрішніх справ України Олександру Авакову  у вигляді особистого зобов'язання.

Про це повідомляє кореспондент Громадського з суду.

Також Олександр Аваков має здати паспорти, носити електронний браслет та відмічатися у правоохоронних органах за місцем проживання протягом двох місяців.

Прокурори клопотали взяти Авакова під варту на 2 місяці з альтернативою застави 5 млн гривень. У той же час адвокат Андрій Федур заявив, що «доказова база у справі рюкзаків дуже слабка».

За словами прокурора, під час обшуку у цій справі у Харкові, на місце було доставлено велику кількість молодиків спортивної зовнішності, які перешкоджали проведенню слідчих дій.

Сина Авакова підозрюють у розтраті 14 мільйонів гривень бюджетних коштів при закупівлі рюкзаків МВС. У справі також фігурує екс-заступник міністра Авакова Сергій Чеботар та ще одна людина. 

Раніше Антикорупційна прокуратура направила до суду клопотання щодо сина Авакова.

31 жовтня детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра й екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. 

Також детективи НАБУ провели обшуки в сина АваковаУ МВС назвали затримання сина Авакова політично вмотивованим. 

Сам Арсен Аваков заявив, що його син доведе свою невинуватість у суді.  

НАБУ розслідує справу щодо закупівлі рюкзаків для МВС, в якій фігурував син голови МВС Арсена Авакова, від 15 березня 2016 року. Цю справу НАБУ витребувало у військової прокуратури, де вона перебувала впродовж дев’яти місяців, і за той час жоден фігурант справи не був допитаний. 

Журналісти «Схем» знайшли відеозаписи, схожі на зйомки прихованою камерою в кабінеті тогочасного заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, який до травня 2015 року відповідав у міністерстві за державні закупівлі.

На відео зафіксований діалог про закупівлю рюкзаків між нібито сином міністра Авакова Олександром та особою, схожою на Сергія Чеботаря,  в якому вони домовляються про отримання сином міністра бюджетного підряду в обхід законної процедури тендеру. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: