УКРАЇНА

Ситник: Рішення прокурорів щодо діяльності Холодницького не вплине на співпрацю САП і НАБУ

25 квітня, 2018 12:31
УКРАЇНА/Ситник: Рішення прокурорів щодо діяльності Холодницького не вплине на співпрацю САП і НАБУ
Зберегти
Вигляд
Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що співпраця органу з Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою триває.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що співпраця органу з Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою триває.

Про це Ситник заявив на брифінгу, відповідаючи на питання кореспондента Громадського.

«Це міф, що будуть розслідування паралізовані... я приводив приклади належної і конструктивної співпраці між детективами і прокурорами. Ця співпраця триває і тут немає якоїсь конкретної прив'язки до якоїсь конкретної особи», — сказав Ситник .

Директор НАБУ висловив сподівання, що рішення комісії прокурорів, які розслідують порушення Холодницького, буде законним і не вплине на подальшу співпрацю двох органів.

Раніше НАБУ оприлюднило розмови глави САП Холодницького.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Жучки в акваріумі»: 5 розмов у кабінеті Холодницького, які записали детективи НАБУ

«Наголошуємо, що вказані слідчі дії здійснювалися на підставі ухвали слідчого судді, в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого Генеральною прокуратурою України», — вказують у НАБУ.

Нагадаємо, 30 березня голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник публічно виступив проти голови САП Назара Холодницького.

Керівник НАБУ звинуватив колегу із САП у розголошенні матеріалів кримінальних справ та перешкоджанні роботи НАБУ. В якості доказів пообіцяв оприлюднити записи розмов Холодницького, які наразі не є публічними.

3 квітня Холодницький прийшов на допиту до ГПУ. Він повідомив, що слідчі дії щодо нього почали «за вимагання хабара». Також Холодницький проситиме про відсторонення з посади глави САП на час розслідування. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як боротьба з корупцією привела детективів НАБУ в кабінет головного антикорупційного прокурора

Пов`язані новини