Народний депутат Сергій Тарута підтримав кандидатуру лідерки «Батьківщини», Юлії Тимошенко на президентських виборах в 2019 році.

Тарута, який також є кандидатом на пост президента, зазначив, що підписав з Тимошенко меморандум, щоб об'єднатися на президентських виборах. За його словами, у них з Тимошенко збігаються погляди щодо досягнення миру на Донбасі, розвитку економіки і Конституції.

«Партія «Основа» буде робити все, щоб Юлія Володимирівна перемогла. Зараз не час для амбіцій», — додав він.

Водночас, Тарута вже не зможе зняти свою кандидатуру, тому його прізвище залишиться в бюлетенях.

Нагадаємо, раніше народний депутат Євгеній Мураєв зняв свою кандидатуру на виборах президента на користь Олександра Вілкула. Також вони вирішили об'єднати свої політичні сили.

Також кандидат в президенти України Сергій Кривонос заявив, що знімає свою кандидатуру з виборчих перегонів, бо «не вважає доцільною зміну Верховного Головнокомандувача ЗСУ», функції якого виконує чинний президент.

Крім того, 1 березня Андрій Садовий зняв свою кандидатуру на користь Гриценка.

Кандидат у президенти Дмитро Гнап також заявив, що готовий зняти свою кандидатуру на користь Гриценка. Пізніше Дмитра Гнапа зняли з президентських виборів.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня

Так, ЦВК зареєструвала 39 кандидатів у президенти: чинного президента Петра Порошенка, лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко, Володимира Зеленського від партії «Слуга Народу», лідера Радикальної партії Олега Ляшка, лідера Соціалістичної партії України Іллю Киву, кандидата від партії «Опозиційний блок — Партія миру та розвитку» Олександра Вілкула, депутата з фракції «БПП» Аркадія Корнацького, Олександра Мороза — лідера партії «Соціалістична партія Олександра Мороза», екс-главу СБУ Валентина Наливайченка, лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, лідера «Соціал-демократичної партії» Сергія Капліна, екс-міністра екології Ігоря Шевченка, безпартійного самовисуванця Віталія Скоцика, депутата Віталя Купрія, а також депутатку Ольгу Богомолець та засновника партії «5.10», бізнесмена Геннадія Балашова, екс-главу ДФС Романа Насірова, екс-директора гірськолижного курорту «Буковель» Олександра Шевченка, члена фракції «Опозиційний блок», народного депутата Юрія Бойка, лідера партії «Основа» Сергія Таруту, заступника голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Романа Кошулинського, самовисуванця Олександра Данилюка, екс-депутатку Інну Богословську та екс-главу Служби безпеки Ігоря Смешка, голову Патріотичної партії України Миколу Габера, Юрія Дерев’янка від партії «Воля», колишнього представника України у мінській контактній групі, самовисуванця Романа Безсмертного, народного депутата, кандидата від партії «Відродження» Віктора Бондара, самовисуванців Руслана Ригованова і Сергія Носенка, кандидата від партії «Народний рух України» Віктора Кривенка, Андрія Новака від партії «Патріот», Василя Журавльова від партії «Справедливість», самовисуванця Юрія Тимошенка, самовисуванця Володимира Петрова, екс-депутата Юрія Кармазіна, журналістку Юлію Литвиненко, керівника громадської організації «Влада народу» Олександра Ващенка та представника партії «Розумна сила» Олександра Соловйова.

Поділитись: