Кандидат в президенти України Сергій Кривонос заявив, що знімає свою кандидатуру з виборчих перегонів, бо «не вважає доцільною зміну Верховного Головнокомандувача ЗСУ», функції якого виконує чинний президент.

Він заявив, що не має морального права дозволити собі бути «дешевим популістом та забивати людям голову пустими обіцянками».

«Мені довелось ухвалити зважене та дуже непросте для себе рішення щодо зняття своєї кандидатури з подальших перегонів за пост президента України. Я роблю це на користь громадян та майбутнього України! Вважаю сьогодні в тих умовах, яких знаходиться держава, не доцільною зміну Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України», — заявив Кривонос.

Він спрогнозував, що з вуст «наших ворогів будуть лунати гасла, що Кривонос продався та здався». «Ні, я не здався!...

Продовжую служити громадянам України з однією метою — прискорити нашу перемогу як з зовнішнім ворогом РФ, так і внутрішніми, які з середини цілеспрямовано шматують Україну», — додав Кривонос.

Зазначимо, після того як Центрвиборчком скасує реєстрацію Кривоноса як кандидата у президенти, їхня кількість становитиме 41. Зараз кандидатів у президенти 42.

Нагадаємо, 5 березня ЦВК скасувала реєстрацію кандидата у президенти Андрія Садового, який був висунутий партією «Об'єднання «Самопоміч». Напередодні Андрій Садовий зняв свою кандидатуру на користь лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка.

Раніше Садовий заявив, що допускає об'єднання зі співаком Вакарчуком та Гриценком на парламентських виборах.

Кандидат у президенти Дмитро Гнап також заявив, що готовий зняти свою кандидатуру на користь Гриценка. Пізніше Дмитра Гнапа зняли з президентських виборів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибори президента України 2019: Хто у нас кандидати?

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

Поділитись: